Diablo 4 Edycja kolekcjonerska

Diablo 4 to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji ze studia Blizzard, która mimo iż zapowiada się bardzo ciekawie, zaczyna budzić coraz więcej kontrowersji. Edycja kolekcjonerska Diablo IV, którą przygotował dla graczy Blizzard zaskakuje nie tylko ceną, ale także samą zawartością. Czym to jest spowodowane? Otóż, w wydaniu kolekcjonerskim D4 nie znajdziemy gry… Tak, grę Diablo 4 będziemy musieli dokupić osobno.

Edycja kolekcjonerska Diablo 4, co zawiera zestaw?

Zestaw kolekcjonerski Diablo 4 zamawiać można od 15 grudnia 2022, a jego nakład jest limitowany. Edycja Diablo 4 Limited Collector’s Box wypuszczona została w 50 tys. egzemplarzy i rozchodzi się jak świeże bułeczki. Mimo braku gry w zestawie, chętnych na zakup specjalnego wydania DIV nie brakuje. Co znajdziemy w pudełku edycji kolekcjonerskiej Diablo IV, jeżeli nie grę? Otóż kilka całkiem sympatycznie zapowiadających się akcesoriów:

  • Świeca Stworzenia
  • Płócienna Mapa Sanktuarium
  • Kolekcjonerski Artbook
  • Okultystyczna podkładka pod mysz
  • Przypinka Horadrimów
  • Dwie grafiki o wymiarach 47cm x 27,4cm
  • Kolekcjonerskie pudełko

Jak już wspomnieliśmy, w zestawie kolekcjonerskim nie znajdziemy ani płyty z grą Diablo IV, ani kodu do pobrania wersji cyfrowej D4. Ma to swoje zalety, bowiem nie musimy wybierać, czy chcemy edycję kolekcjonerską D4 na PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S czy Xbox One.

Gdzie kupić Diablo 4 w edycji kolekcjonerskiej?

Diablo 4 w edycji kolekcjonerskiej kupić można w oficjalnym sklepie Blizzarda. Warto jednak dodać, że zamówienia na samą grę można składać też w innych sklepach. Poniżej znajdziesz listę sklepów oferujących D4 w najlepszych cenach.

Gdzie kupić Diablo 4 w najlepszej cenie?

Diablo IV edycja kolekcjonerska, jaka cena?

Za edycję kolekcjonerską Diablo 4 przyjdzie nam zapłacić 109,66 euro + 20 euro za wysyłkę pudełka kolekcjonerskiego do Polski. Cena za wydanie kolekcjonerskie D4 nie jest niska, biorąc pod uwagę brak gry oraz dopisek na oficjalnej stronie pod zawartością „Made in China”. Ocenę zestawu zostawiamy jednak Wam 🙂

2 komentarze

  1. Ponad 600 zł za pudełko z gadżetami bez gry? Bez żadnych dodatków cyfrowych? Blizzarda chyba trochę pogięło w tym temacie. Era fajnych edycji kolekcjonerskich się kończy…

Dodaj komentarz