Diablo 4 – Gdzie kupić pre-order D4?

Premiera Diablo 4 coraz bliżej i coraz częściej słyszymy pytania, gdzie kupić Diablo IV w wersji pudełkowej w najlepszej cenie? Otóż, pudełkową wersję D4 będziemy mogli kupić w większości elektro marketów oraz sklepów z grami, tak zamówienia przedpremierowe dostępne są w nielicznych z nich. Zatem, gdzie kupić Diablo 4 i w jakiej cenie można zamówić pre order? Sprawdź poniżej.

Diablo 4 na PS5 i PS4 – gdzie kupić najtaniej?

Pre-order Diablo IV na konsole PlayStation 5 oraz PS4 zamówić można w następujących sklepach:

Sprawdź aktualne ceny Diablo 4 na PlayStation

Diablo 4 na Xbox One i Xbox Series X – gdzie kupić najtaniej?

Zamówienia przedpremierowe na Diablo 4 na Xbox składać można w sklepach:

Sprawdź aktualne ceny Diablo 4 na Xbox

Diablo 4 na PC – gdzie kupić najtaniej?

Na chwilę obecną Diablo 4 na PC w wersji pudełkowej nie jest dostępne w przedsprzedaży. Zamówienia na cyfrową wersję D4 PC składać można na oficjalnej stronie Battle.net. W zależności od wybranego wariantu, cena wynosi 69.99 euro za wersję Standard Edition, 89.99 euro za Digital Deluxe Edition oraz 99.99 euro za Ultimate Edition.

3 komentarze

 1. Nie no, to chyba jakaś kpina. Płacisz więcej za D4, bo cena cyfrowej wersji jak za edycję kolekcjonerską, a tu w pakiecie dostajesz
  – Skrzydła Inariusa i jego murlok w Diablo 3
  – Wierzchowiec Amalgamat Szału w World of Warcraft
  – Zestaw elementów ozdobnych Skrzydlatej Ciemności w Umbrze w Diablo Immortal
  No sorry, ale nie chce tego badziewia, bo jak kupie D4 to nie będę miał już czasu ani chęci wracać do Immortala ani D3. Typowy zapychacz oferty dla podniesienia ceny. Nie ładnie Blizzard, oj nie ładnie.

 2. Pomiędzy wersją Standard Edition a Ultimate Edition jest 30 Euro różnicy na battlenet, patrząc na preorder. Chyba trochę ich pokiełbasiło, dodatkowe 30 Euro za wierzchowca, karnet bojowy i kilka elementów ozdobnych. A no i „Maksymalnie 4-dniowy wczesny dostęp do Diablo IV” – znając życie i tak serwery nie wytrzymają i będzie 4 dniowe, ale czekanie na zalogowanie, a nie wcześniejszy dostęp.

 3. Blizzard kolejny raz nie zawiódł. Cena za Diablo 4 na PC to istny kosmos. 3 pakiety, a finalnie i tak wyjdzie że bez mikropłatności nie będzie progresu w grze, bo na Immortal poczuli siano w kieszeni, więc czemu by nie zarobić dodatkowo na D4. Po za tym, cena Diablo IV na PS4 i PS5 oraz Xbox w wersji pudełkowej też pozostawia wiele do życzenia.

Dodaj opinie