GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

Premiera Diablo 4 i serwery nie dały rady!

Diablo 4 to produkcja, na którą czekało na prawdę wielu graczy. Część fanów brało udział w wieloetapowych beta testach D4, część cieszyła się rozgrywką z wykupionym pakietem Ultimate i wczesnym dostępem. O ile granie na wczesnym dostępnie nie przysparzało problemów, ani z logowaniem, ani z doświadczaniem lagów- tak podczas premiery wyglądało to już nieco inaczej.

Chętnych do gry w Diablo 4 jest wielu i mimo Blizzard ma już doświadczenie w temacie problemów z serwerami (serwery podczas premiery Diablo 3 padły), to i tym razem zabrakło mocy serwerowej. Problem w przypadku Diablo 4 leży po stronie serwerów uwierzytelniających, a sam deweloper podjął już działania naprawcze w tym temacie. Do czasu naprawy, część graczy będzie musiała poczekać w długich kolejkach do gry, a po dostaniu się na serwer nie ma gwarancji zerwania połączenia.

Podczas premiery Diablo 3, gracze praktycznie z całego świata doświadczali problemów z logowaniem. Premiera Diablo 4 pokazała jednak, że większe rozproszenie serwerów może skutkować zniwelowaniem tego problemu. Efektem tego jest fakt, że nie wszyscy gracze doświadczają problemów z logowaniem do D4. Problem dotyczy wybranych regionów. Póki co gracze z naszego kraju nie skarżą się na proces logowania, a jedynie na drobne lagi podczas samej rozgrywki.

Blizzard zakasa rękawy i działa w temacie naprawienia problemów z logowaniem do Diablo 4. My tymczasem wracamy do eksplorowania Sanktuarium! Widzimy się w grze!

Dodaj opinie