Figurka Lilith z Diablo IV – przedsmak edycji kolekcjonerskiej D4

Premiera Diablo 4 nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, jednak Blizzard po udanej prezentacji trailera D4, rozpoczął produkcję gadżetów odnoszących się właśnie do czwartej części serii Diablo. Wśród najlepszych dotychczas itemów, które możemy nabyć, jest figurka Lilith, córy Nienawiści, która powala na kolana nie tylko swoim rozmiarem, ale także mrocznym klimatem. Co wiemy o kolekcjonerskiej figurce Lilith z Diablo IV? Ile kosztuje i gdzie można ją zamówić?

Figurka Lilith – gratka dla fanów Diablo i kolekcjonerów

Blizzard niedługo po zapowiedzi Diablo 4 dodał do swojego oficjalnego sklepu nowy przedmiot- figurkę Lilith, córy Nienawiści. Figurka Lilith ma 62 centymetry wysokości (24,5 cala, wraz z podstawą), a do jej wykonania użyto mieszanki żywic, mączek alabastrowych i ceramicznych, zwanych jako polyresin oraz PVC i ABS. Dzięki użyciu takich materiałów, figurka jest niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Co więcej, każda zamówiona w oficjalnym sklepie studia figurka Lilith, jest ręcznie malowana przez artystów ze studia Blizzard. To nadaje unikalności każdej sztuce, podnosząc jednocześnie wartość kolekcjonerskiej figurki.

Figurka Lilith, córa Nienawiści z Diablo 4

Figurka Lilith, córy Nienawiści wyceniona została na 499 dolarów w przedsprzedaży, a jej cena regularna wynosi 600 dolarów. Natomiast na terenie Europy figurkę Lilith zamówić można za 650 euro. Cena nie jest mała, ale figurka Lilith z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Wydanie kolekcjonerskie Lilith z Diablo IV świetnie uzupełni kolekcję niejednego fana serii Diablo. Czy ponad 3050 zł na figurkę to jednak nie przesadzona cena? Ocenę pozostawiamy Wam, jak również link do sklepu, gdzie można zamówić figurkę Lilith z europejskiej dystrybucji. Zgodnie z zapowiedzią studia Blizzard, realizacja zamówień na figurki z Diablo IV ma przebiegać bez opóźnień. Tymczasem można składać zamówienia przedpremierowe, tzw. pre order. Dostawa figurek z D4 Lilith ma rozpocząć się od 1 stycznia 2023 roku. My już wyczekujemy dostawy naszego egzemplarza. 🙂

Gdzie kupić Diablo 4 w najlepszej cenie?

Figurka Lilith z Diablo 4 – galeria

Poniżej znajdziecie galerię zdjęć figurki Lilith, pokazującej szczegółowość wykonania oraz mroczny klimat, w jakim została przedstawiona.

Trailer Diablo 4 – oficjalna zapowiedź gry

Dla podgrzania atmosfery w oczekiwaniu na premierę Diablo 4, podrzucamy oficjalny trailer.

Gameplay z Diablo IV

Poniżej znajdziesz oficjalny gameplay z Diablo 4, prezentujący klasy postaci, świat i mechanikę walki. Zapowiada się ciekawie, jednak ile z tego trafi do finalnej produkcji D4? Tego nie wiemy, ale chętnie sprawdzimy, jak tylko Blizzard uruchomi beta testy Diablo IV!

Dodaj opinie