Diablo Immortal – jak ustawić lustra w zadaniu Lustrzany Świat?

W Diablo Immortal spotkać możemy kilka zagadek logicznych. Drugą z nich w Bibliotece Zoltuna Kulla jest właśnie łamigłówka z przestawianiem luster, po ukończeniu której otrzymamy trzecią Zagubioną Runę. Jak ustawić lustra, aby oświetlić przeklętą runę i zakończyć zadanie Lustrzany Świat? Skrócony poradnik oraz film z instruktarzem znajdziesz poniżej.

Zadanie Lustrzany Świat wymaga od gracza ustawienia luster tak, aby wiązka światła odbijając się od zwierciadeł, trafiła prosto w runę. Na pocieszenie, łamigłówka ta nie jest mniej skomplikowana od zadania z pochodniami. To, jak ustawić lustra w zadaniu Lustrzany Świat, pokazaliśmy na poniższym filmiku.

Instrukcja, jak przestawić lustra w zagadce Lustrzany Świat

Sposobów na ustawienie luster jest wiele. My prezentujemy jeden z najprostszych i najszybszych do wykonania. Finalnie lustra powinniśmy mieć ustawione w następujący sposób:

Diablo Immortal – Ustawienie luster w zadaniu Lustrzany Świat

Po odpowiednim przestawieniu luster i oświetleniu runy, przyjdzie nam stoczyć walkę z kilkoma mobkami oraz elitą. Warto szybko zająć się pojedynczymi potworami, aby nie przeszkadzały nam w walce z potworem elitarnym. Po pokonaniu potworów musimy wrócić z runą do Kustosza w Bibliotece Zoltuna Kulla, aby kontynuować kampanię.

Dodaj opinie