GTA 5 za darmo – Gdzie i jak pobrać? Czy się da?

Grand Theft Auto V to jedna z tych gier, która długo się nie nudzi. Mimo, iż premiera GTA 5 odbyła się 2013 roku, dzieło Rockstar Games w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością na całym świecie. GTA V to chodliwy tytuł i wielu graczy zastanawia się, czy da się i jak pobrać GTA 5 za darmo. Nad tym tematem pochylimy się w tym artykule, odpowiadając zarówno na pytanie, gdzie pobrać GTA V za darmo na PC (Steam), konsole (PS i Xbox) oraz to, czy można za darmo zagrać w ten tytuł na telefonie (Android, iOS).

Darmowe GTA 5 – jak pobrać grę za darmo i czy darmowe granie jest możliwe?

Rockstar Games zarabia krocie na sprzedaży kluczy do GTA 5, dlatego na chwilę obecną nie można pobrać GTA 5 za darmo w legalny sposób. Swego czasu można było załapać się na GTA V za darmo na Epic Games Store, jednak czas akcji promocyjnej minął. Jedynym sposobem na legalne granie w GTA V w trybie single player lub online to zakup gry.

Na szczęście cena GTA 5 nie jest wygórowana i klucz do gry można kupić tanio na ENEBA oraz Instant Gaming. W obu serwisach można nabyć GTA V na PC oraz konsole Xbox. Grę nabyć można również bezpośrednio na Steam. Gracze posiadający konsole PlayStation muszą udać się do PS Store w celu kupna gry.

Pudełkowe Grand Theft Auto V można kupić w wielu elektromarketach jak MediaExpert, RTV EURO AGD czy na Allegro. Co więcej, tanie GTA 5 można nabyć na różnych serwisach ogłoszeniowych, gdzie ceny zaczynają się od kilkudziesięciu złotych w zależności od stanu gry, platformy czy samego sprzedającego.

GTA 5 za darmo na Epic Games Store

W Epic Games Store regularnie możemy pobierać coraz to nowsze gry za darmo. Swego czasu można było nawet pobrać GTA 5 za darmo na Epic Games Store, jednak akcja rozdawania gry za darmo nie jest już kontynuowana. Rozdawanie GTA V za darmo spotkało się z tak dużym zainteresowaniem, że w krótkim czasie przyniosło ogromne straty twórcom. Póki Rockstar Games zarabia krocie na kluczach do gry, szybko nie pobierzmy Grand Theft Auto 5 za darmo na Epic Games Store.

GTA 5 za darmo na telefon

Wielu graczy zastanawia się, jak pobrać GTA 5 na telefon za darmo. Dla wszystkich, którzy chcieliby zagrać w GTA V za darmo bez klucza na telefonie mamy smutną wiadomość. Otóż gra nigdy nie wyszła i nic nie wskazuje na to, że niebawem wyjdzie w wersji na smartfony. Pewne jest to, że nawet jak Rockstar Games stworzy GTA 5 na telefony to z pewnością nie udostępni gry za darmo. Chcąc pograć za darmo w grę typu GTA 5, musimy poszukać innego tytułu.

GTA 5 Online za darmo

Jednym z powodów dla którego kupuje się GTA 5 to tryb gry wieloosobowej, który często określany jest jako GTA Online lub GTA 5 Online. Jeżeli chcemy zagrać w GTA 5 Online za darmo, to niestety, ale tutaj również mamy dla Was smutną wiadomość. Granie w trybie online wymaga kupienia pełnej wersji gry GTA 5 lub osobnego tytułu, który znajdziemy pod nazwą GTA Online (umożliwia ono na granie w trybie online i jest tańsze od GTA V). GTA Online najtaniej kupić można na ENEBA oraz Instant Gaming.

Darmowe GTA 5, co jeszcze warto wiedzieć?

Bez względu na to, jak bardzo byśmy się starali, w legalny sposób nie uruchomimy ani GTA 5 za darmo ani nie pogramy w GTA Online za darmo. Póki przychody Rockstar Games ze sprzedaży gry będą na wysokim poziomie, studio raczej nie będzie rozdawało GTA 5 za darmo- może za wyjątkiem specjalnych, ograniczonych czasowo akcji promocyjnych.

W związku z tym, że GTA 6 jest już w produkcji, cena GTA 5 i GTA Online powinna z czasem jeszcze bardziej spaść. Na darmowe GTA 5 Online nie ma jednak co liczyć. Jeśli szukasz porady, gdzie najtaniej kupić GTA 5 lub GTA Online, sprawdź te sklepy: ENEBA, Instant Gaming, MediaExpert, RTV EURO AGD oraz Allegro.

Dodaj opinie