Netflix nowości – Maj 2022

Na platformie filmowej Netflixa w maju możemy liczyć na porządną dawkę nowości filmowych. Jak co miesiąc subskrybenci otrzymują dawkę nowych filmów, także w maju z każdy znajdzie coś dla siebie.

Co nowego w Maju w Netflixie?

Pierwszy kwartał dostarczył całkiem sporo ciekawych filmów, w kwietniu również było w czym wybierać. W maju nie zabraknie filmów z kategorii komedia, dramat czy horror. Będą również kontynuacje znanych już seriali, ale pojawią się również całkiem nowe sezonowce. Poniżej lista filmów na Netflixie na maj 2022:

Nowe seriale i kontynuacja serii

Poniżej krótki opis najciekawszych propozycji od Netflixa, wraz ze zwiastunem.

Clark – premiera 5 maja

Serial o Gangsterze – Clarku Olofssonie przybliżający, jak powstał syndrom sztokholmski. Akcja filmu rozgrywa się w latach 60. XX wieku. Jeżeli Dom z Papieru to był film dla Ciebie? To z pewnością Clark przypadnie Ci do gustu.

Prawnik z lincolna – premiera 13 maja

Serial oparty na faktach, będący adaptacją powieści Michaela Connelly’ego – Ołowiany wyrok. Fabuła filmu obrazuje historie głównego bohatera – prawnika Mickeya Hallera świadczącego usługi z tylnego siedzenia auta – marki Lincoln. Mini serial dostarczy wrażeń wielbicielom intrygi.

Miłość, śmierć i roboty — Sezon 3 już 20 maja

W drugiej połowie mają, Netflix udostępnia fanom serii, kolejny sezon dobrze przyjętego serialu. Sam zwiastun jest bardzo tajemniczy i niewiele zdradza. Pierwsza część była zaskakująca i wciągająca, drugą fani ocenili nieco gorzej, jak będzie z 3 sezonem? Niedługo się dowiemy.

Stranger Things z premierowym odcinkiem 4-Sezonu już 27 maja

Jak zapowiedział Netflix, 4 sezon popularnej serii Stranger Things będzie już tym ostatnim. Pierwsza część ostatniej serii zadebiutuje na ekrany już 27 maja. Akcja jest kontynuacją poprzedniej serii po upływie pół roku, odsłania konsekwencje tego, co wydarzyło się w poprzednich częściach. Tym razem grupę licealistów czeka rozdzielenie, czy w takim przypadku rozwikłanie tajemnic dalej będzie możliwe? Na odpowiedź trzeba trochę poczekać.

Filmy pełnometrażowe na Netflixie w maju

Coś dla fanów historii od początku do końca, poniżej najciekawsze filmy pełnometrażowe dostępne w Netflixie od maja 2022

Przyjaciel do końca świata – premiera na Netflixie 2 maja

Dla fanów komedio-dramatów Netflix udostępnia film opowiadający o nadchodzącym końcu świata — lecącej ku ziemi asteroidzie. Dla niektórych jednak większym problemem do rozpaczy jest rozpad małżeństwa. Film jest z 2012 roku.

Nieobliczalni 2 – dostępni na Netflix od 6 maja

Coś dla fanów Lupina, główny aktor tym razem wciela się w bohatera filmu będącego drugą odsłoną Nieobliczalnych. Kto oglądał pierwszą część, dobrze wie, jak policjanci w tym filmie są nieogarnięci, czy to sprawia, że nie nadają się do tej pracy? Czy w drugiej części para policjantów będzie bardziej ogarnięta?

Rodzina idealna — premiera na Netflix – 18 maj

Hiszpańska komedia, opowiadająca historię poukładanej kobiety, która żyje w poukładanym przez siebie świecie. Porządek jednak nie trwa długo, własny syn z dziewczyną oraz jej rodziną mają destrukcyjny wpływ na utopijny świat kobiety.

Pełna lista nowości w Netflix na maj 2022

Coś się zaczyna, a coś się kończy – Ostatni miesiąc na seans

Dodaj opinie