Gameplay GTA 6 – kolejne szczegóły z rozgrywki

Całkiem niedawno wyciekł do sieci gameplay GTA 6 wykradziony z serwerów Rockstar Games. Fani serii nie próżnowali i szybko zaczęli analizować owy materiał. Gdy już myślano, że nic więcej nie da się z niego wyciągnąć, jeden z graczy pokazał, co jeszcze ujawnia gameplay GTA 6 Online.

Rockstar Games ciężko pracuje nad nowym GTA i nie ma co się dziwić, bowiem wydając GTA Online wysoko postawili poprzeczkę łącząc rozbudowany świat ze świetną grywalnością i to w dodatku w trybie multiplayer. Musimy jednak pamiętać, że GTA 6 to tytuł, który jest na celowniku nie tylko graczy, ale również hakerów, którzy w zeszłym roku wykradli materiały o nadchodzącej produkcji.

Wśród skradzionych flików znalazł się m.in. gameplay z GTA VI, który ujawnia kilka szczegółów. Po dokładnej analizie gamaplay GTA 6 Online przez jednego z graczy, zauważyć można kilka ciekawych szczegółów dotyczących rozgrywki oraz opcji sieciowych. Pierwszą z nich jest możliwość podniesienia ciała innego gracza, przerzucenie go przez ramie oraz bieg z tym ciałem– w GTA 5 Online dostępny był mod, który umożliwiał taką opcję. W nowym GTA najprawdopodobniej będzie to już wbudowane w grę.

Na gameplay z GTA 6 widoczny jest również inny szczegół- na serwerze dostępnych może być 32 graczy, gdzie w GTA Online maksymalna liczba graczy to 30. Na chwilę obecną są to drobne szczegóły, jednak należy pamiętać, że GTA 6 jest nadal we wczesnej fazie produkcji i z pewnością twórcy nie raz jeszcze nas zaskoczą, zarówno oficjalnymi materiałami pokazującymi grę jak i samymi funkcjonalnościami wbudowanymi w grę.

Dodaj opinie