Diablo Immortal – znamy oficjalną datę premiery na iOS i Android!

Dziś podczas trwającego na YouTube wydarzenia zorganizowanego przez Blizzard, w końcu po niemal 4 latach oczekiwania dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się oficjalna premiera Diablo Immortal na Android i iOS. Gra ma pojawić się w sklepach Google Play i App Store już za około miesiąc, bo na początku czerwca tego roku!

Diablo Immortal, czyli wersja mobilna kultowej gry Blizzarda

Choć po zapowiedziach Blizzarda mobilna wersja kultowej gry Diablo spotkała się z dość dużą falą krytyki, nie można zaprzeczyć że nadal wielu graczy czeka z niecierpliwością na Diablo Immortal. Choć faza rozwoju gry trwała bardzo długo, na chwilę obecną nie możemy zarzucić Blizzardowi niedociągnięć w rozwoju gierki. Studio oferowało bowiem wersje alfa i beta, które pozwalały na testowanie rozgrywki, rozpieszczało nas także newsami odnośnie samej mechaniki gry i funkcji, jakie mają znaleźć się w tej mobilce.

Diablo Immortal to też gratka dla PC-towców

Dokładnie dziś, czyli 25 kwietnia 2022 roku o godzinie 13:30 czasu polskiego, odbyło się dziewięciominutowe wydarzenie zorganizowane przez Blizzard, z którego dowiedzieliśmy się, kiedy nastąpi premiera Diablo Immortal. Data oficjalnej premiery mobilnej wersji Diablo, została zaplanowana już na 2 czerwca 2022 roku. Już teraz wystartowały także wstępne rejestracje: https://diabloimmortal.blizzard.com/pl-pl/.

Dodatkowo nie lada gratką okazała się informacja, że w Diablo Immortal zagramy także na PC! Jest to świetna wiadomość dla fanów serii Diablo, którzy nie do końca byli przekonani do wersji mobilnej tej kultowej gry. Warto jednak wspomnieć, że to jedynie zapowiedź i obsługa urządzeń preferencyjnych PC nie będzie dostępna w dniu premiery wersji mobilnej Diablo Immortal.

3 komentarze

  1. Blizzard z premiera Diablo Immortal zwlekał ale w końcu coś wiadomo. Ile można czekać, bo jak patrzę na inne gry podobne do Diablo Immortal to większość to chińszczyzna z p2w. Może immortal będzie lepszy i oby nie p2w.

  2. Codziennie sprawdzałem kiedy premiera Diabo Immortal i w końcu się doczekałem. Ekstra że planują wydać Diablo Immortal na PC i że będzie cross play. Ciekawe tylko ile będzie kosztować bo cena może być kosmiczna, ale zobaczymy w dniu premiery 🙂

Dodaj opinie