Diablo Immortal po polsku – jak włączyć spolszczenie?

Diablo Immortal to kolejna produkcja ze studia Blizzard, która została wydana w polskiej wersji językowej. Oznacza to, że wszystkie napisy dialogowe, elementy interfejsu, ustawienia czy opisy przedmiotów dostępne są w języku polskim. Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku, jak włączyć język polski w Diablo Immortal.

Obecnie trwa otwarta beta Diablo Immortal. Tak więc nie powinno nas przestraszyć, że klient Battle.net na PC wskazuje nam angielską wersję gry. Aby to zmienić, należy wejść w ustawienia gry po instalacji i dokonać zmiany języka na polski.

Jak włączyć język polski w Diablo Immortal na Android i iOS?

Aby włączyć język polski w Diablo Immortal na urządzeniach mobilnych, należy wejść w ustawienia gry.

Diablo Immortal - język polski na urządzeniach mobilnych
Diablo Immortal – język polski na urządzeniach mobilnych

Po zmianie zobaczymy wszystkie dialogi w wersji tekstowej już w języku polskim.

Napisy dialogowe w języku polskim w Diablo Immortal na Android
Napisy dialogowe w języku polskim w Diablo Immortal na Android

A co z polskimi dialogami w Diablo Immortal?

Jak widać na poniższym screenie, dialogi dostępne są w trzech językach, w tym po angielsku. Czy będzie język polski dialogów w Diablo Immortal? Tego jeszcze nie potwierdzono.

Diablo Immortal - język dialogów Android
Diablo Immortal – język dialogów Android

Warto dodać, że zmiana języka wymaga pobrania dodatkowych plików językowych oraz restartu gry po instalacji spolszczenia. Nie jest zatem potrzebna ponowna instalacja całej gry. Blizzard zadbał o dwa dedykowane, polskie serwery w Diablo Immortal. Dzięki temu nie tylko pogramy w Immortal w języku polskim, ale także będziemy mogli zagrać z rodakami.

Dodaj opinie