Polskie serwery w Diablo Immortal

Diablo Immortal wyczekiwane jest na całym świecie, w tym oczywiście w Polsce. Aby umożliwić graczom sprawną rozgrywkę, bez problemów z logowaniem (jak to miało miejsce w przypadku premiery Diablo 3 i błędu 37), Blizzard przygotował specjalnie 6 serwerów, dedykowanych dla Polski. Polskie serwery to również możliwość grania z naszymi rodakami, a to z kolei pozwoli na łatwiejsze znalezienie drużyny do gry.

Polskie serwery w Diablo Immortal

Pełna lista serwerów Diablo Immortal udostępniona została w przewodniku po piekle. Jeżeli chcecie zalogować się na Polskie serwery w Diablo Immortal, to szukajcie na liście Cathan, Itherael, Crodric, Kion, Karshun oraz Al’Maiesh. Warto dodać, że Karshun oraz Al’Maiesh zostały dodane w dniu premiery Diablo Immortal i gra na nich zdecydowanie mniej graczy niż na Cathan i Itherael. Najmniejsze jednak obłożenie mają Crodric i Kion, bowiem dodano je dopiero po kilku dniach od startu gry.

Kiedy można grać w Diablo Immortal?

Premiera Diablo Immortal planowana jest na 2 czerwca na godzinę 19:00 czasu polskiego. W przypadku Diablo Immortal na PC, pobranie plików gry możliwe jest wcześniej. Gracze mobilni (Android i iOS), muszą poczekać do 2 czerwca na możliwość instalacji gry na swoich urządzeniach.

Czy będzie polska wersja językowa Diablo Immortal?

Blizzard potwierdził, że język polski będzie dostępny grze. Zmiana języka będzie możliwa wewnątrz gry lub poprzez zmianę języka systemu operacyjnego.

Jakie są wymagania sprzętowe Diablo Immortal?

Blizzard, jak zapowiadał – tak dotrzymał obietnicy. Diablo Immortal nie będzie miało wygórowanych wymagań co do sprzętu czy to PC, czy też urządzeń mobilnych. Sprawdź: wymagania Diablo Immortal na PC, Android i iOS.

Dodaj opinie