Dark Souls III – Kolekcjonerska figurka Bezimiennego Króla

Oto nie lada gratka dla fanów Dark Souls III – figurka Bezimiennego Króla, w legendarnie kolekcjonerskim wydaniu. Boss z Dark Souls 3 w tym wydaniu kolekcjonerskim będzie miał 70 cm wysokości i będzie ważył aż 27,5 kg! Premiera odbędzie się w 2023 roku, jednak już teraz można składać zamówienia przedpremierowe. Ile kosztuje figurka Bezimiennego Króla z Dark Souls 3 i gdzie ją kupić?

Jeżeli zbierasz kolekcjonerskie figurki z gier, ta z pewnością przypadnie Ci do gustu. Figurka Bezimiennego Króla z Dark Souls, 3 to jeden z tych okazów, obok którego nie można przejść obojętnie… i w sumie trudno będzie. Figurka ma mieć 70 centymetrów wysokości, 80 centymetrów szerokości i ważyć aż 27,5 kg. Za takie wydanie kolekcjonerskiej figurki z Dark Souls III zapłacimy 1440 dolarów, czyli ok. 6500 zł. Wydanie ekskluzywne z podświetleniem włóczni kosztuje 1529 dolarów. Są to oczywiście ceny przedpremierowe. Po skończonych preorderach możemy spodziewać się wzrostu cen.

W tej cenie otrzymamy grę w wersji podstawowej, figurkę Bezimiennego Króla oraz certyfikat potwierdzający autentyczność figury. Twórcy zapowiadają, że to nie jedyna figurka z Dark Souls, która zagości w ich kolekcji. Możemy zatem spodziewać się, że w przyszłości powstaną także figury takich bossów, jak Dusza Pogorzelisk, Stary Król Demonów czy Lothric, młodszy książę. Zamówienia można składać na oficjalnej stronie twórców First 4 Figures.

Dark Souls III – Kolekcjonerska figurka Bezimiennego Króla

Dodaj opinie