Elden Ring – Premiera gry od twórców Dark Souls

Kiedy premiera Elden Ring?

Elden Ring to gra od japońskiego studia From Software posiadająca na swoim koncie tytuły takie jak: Dark Souls, Demon’s Souls, Bloodborne, Sekiro Shadows Die Twice. Premiera gry odbędzie się 25 lutego 2022 na platformach PC, PS4, PS5 oraz Xbox One i Xbox Series X/S. Przy zakupie gry przedpremierowo dostaniemy przewodnik awanturnika, który zawiera informacje o przygodach na Ziemiach Pomiędzy, a także gest który bez preorderu będzie trzeba zdobyć.

Czym się wyróżnia Elden Ring?

Japoński producent zapowiedział, że Elden Ring będzie posiadał bardzo rozbudowany system tworzenia postaci, a oprócz tego będzie można swobodnie wybrać broń, zbroję i magię którą będziemy się posługiwać. Całkowicie otwarty świat jakiego jeszcze nie było w ofercie studia From Software, a także zmiana zachowań przeciwników, od teraz będą się przemieszczać, przez co nigdy nie będziemy pewni czy nie czyhają za rogiem. Gra będzie też posiadać porę dnia i nocy oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Co nas czeka w Elden Ring?

Elden Ring będzie to gra RPG z widokiem z trzeciej osoby, osadzona w mrocznym świecie z własną mitologią i bogatą historią, którą stopniowo będziemy odkrywać przechodząc fabułę. Dostępne będą tryby singleplayer, w którym będziemy mogli spokojnie przechodzić fabułę oraz multiplayer, gdzie poczujemy obecność innych graczy.

Napiszcie w komentarzu co sądzicie o premierze Elden Ring.

Dodaj opinie