GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

Total War: Warhammer III Edycja limitowana z metalowym pudełkiem

Na premierę Total War: Warhammer III na PC czekało wielu z nas, jednak to właśnie edycja limitowana w metalowym pudełku przykuła najbardziej naszą uwagę. Od 17 lutego 2022 roku w sklepach można kupić wydanie specjalne, które oprócz metalowego case w zestawie dodatkowo posiada plakat z mapą kampanii, naklejki czy dostęp do pakietu „Królestwo Ogrów”. Co jeszcze dostaniemy kupując wydanie Total War: Warhammer III Metal Case Limited Edition? Ile kosztuje i gdzie kupić? O tym napisaliśmy poniżej.

Total War: Warhammer III Metal Case Limited Edition

Dla wszystkich tych, którzy zdecydowali się na zakup pudełkowej wersji gry Total War: Warhammer III Edycja limitowana z metalowym pudełkiem, twórcy przewidzieli kilka ciekawych bonusów, w tym dostęp do DLC- rozszerzenia fabuły gry. Co jeszcze dostaniemy wybierając edycję limitowaną? Oto pełna lista zawartości:

  • płyta z grą,
  • zdobione metalowe pudełko,
  • dwustronny plakat z mapą kampanii,
  • arkusz naklejek z ikonami Chaosu,
  • pakiet „Królestwo Ogrów”.
Total War Warhammer III Edycja limitowana z metalowym pudełkiem
Total War Warhammer III Edycja limitowana z metalowym pudełkiem

Za specjalną edycję kolekcjonerską Total War: Warhammer III na PC zapłacimy od 200 złotych wzwyż, w zależności od wybranego sklepu. Cena jak za edycję z metalowym pudełkiem nie jest wygórowana, a sam case z grą będzie świetnie wyglądał na półce każdego fana serii Total War Warhammer.

Dodaj opinie