Premiery gier „Bartender VR Simulator” i „Horror Bar VR” od VR Factory Games na PS VR2 planowo już w IV kwartale br.

Spółka VR Factory Games, tworząca od 2016 roku gry wykorzystujące technologię wirtualnej rzeczywistości (VR), jeszcze w tym roku zapowiada debiut dwóch swoich produkcji na PlayStation VR2. Chodzi o „Bartender VR Simulator” oraz „Horror Bar VR”. W planach firmy jest to, aby obie gry trafiły do sprzedaży na PS VR2 jeszcze w IV kwartale tego roku.

Bartender VR Simulator” na PS VR2

Najpopularniejsze drinki świata, profesjonalne techniki barmańskie, różnorodność barów a w nich wymagający klienci – to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na graczy w „Bartender VR Simulator”. W lipcu br. gra trafiła na listę najlepiej sprzedających się gier Meta Quest, a już w IV kwartale 2023 r. będą mogli zagrać w nią użytkownicy PS VR2.

– W trzecim kwartale br. oddaliśmy grę do certyfikacji na PlayStation VR2 i mamy nadzieję, że bez przeszkód jeszcze w tym roku tytuł zadebiutuje w wersji na PS VR2. Potencjał przychodowy to nie jedyny aspekt, który napawa nas optymizmem w aspekcie premier naszych tytułów na PS VR2  – jesteśmy dumni z tego, że jako spółka wydajemy nasze gry w modelu self publishingu na tak wymagającą platformę, jaką jest PlayStation – mówi Sławomir Matul, CEO VR Factory Games.

„Bartender VR Simulator” na PS VR2

Bartender VR Simulator” w wersji na PlayStation VR2 będzie nową, przeprojektowaną odsłoną gry. Tytuł będzie różnić się od swojej poprzedniej wersji nie tylko grafiką, ale także większą o blisko połowę zawartością contentu. Pojawią się w nim m.in. interaktywni klienci, podchodzący i zamawiający drinki, nowy bar, dodatkowe sety drinków czy rozbudowana sekcja wyzwań dla tych, którzy chcą czerpać przyjemność z przyswajania tajników barmaństwa.  

Pierwszy znaczący update na platformie Meta Quest do gry zaplanowano już na 21 września br. Nowe techniki barmańskie, kolejne receptury drinków dostępne w każdym z barów, lane piwo, ekspres do kawy, shoty  czy planowany tryb kariery to kilka z wielu nowych elementów, które będą implementowane na zasadach update w grze na kluczowych platformach VR w tym na PS VR2.

Horror Bar VR” na PS VR2

Gra, która miała swój debiut w 2021 roku, jest kolejnym tytułem VR Factory Games, który spółka planuje po certyfikacji w październiku wydać na PlayStation VR2 przed końcem br. W produkcji gracze wcielają się w rolę barmana w świecie zombie, serwującego „straszne” dania i pełnokrwiste drinki.

W nowej odsłonie tytułu na PS VR2 pojawią się m.in. rozbudowany tutorial, który jeszcze precyzyjniej wprowadzi użytkowników w świat gry, ułatwiając naukę i zdobywanie umiejętności, nowe mechaniki czy elementy gameplay, takie jak Mad Zombie, z którymi gracz będzie musiał sobie poradzić przy pomocy oryginalnej broni.

„Horror Bar VR” na PS VR2

Dodaj opinie