Zawalcz o przetrwanie wśród dinozaurów – EpicVR prezentuje trailer gry „Reptile Park VR”

EpicVR zaprezentował graczom zwiastun autorskiej produkcji „Reptile Park VR”. W przygodowej grze akcji w technologii wirtualnej rzeczywistości gracze zmierzą się w walce z dinozaurami! Dokładna data premiery tytułu nie jest jeszcze znana.

Reptile Park VR” będzie grą przeznczoną na platformy Oculus Quest i Steam VR. Jak zapowiadają jej twórcy – na użytkowników czeka fantastyczna przygoda, w której stawką będzie życie.

Z dumą prezentujemy graczom zwiastun naszej autorskiej produkcji, którą tworzymy od podstaw. W „Reptile Park VR” umiejętności manualne i kreatywność okażą się kluczowymi elementami, które pozwolą przetrwać w środowisku pełnym zagrożeń. W końcu nie na co dzień mamy do czynienia z dinozaurami – mówi Adrian Łapczyński, prezes EpicVR.

Gra „Reptile Park VR” jest inspirowana hitowymi produkcjami hollywoodzkimi, takimi jak serial  „Zagubieni” czy film „Park Jurajski”. W tytule użytkownicy poczują prawdziwą adrenalinę. Ich najważniejszym celem będzie przetrwanie na wyspie zamieszkałej przez wymarłe przed milionami lat gady. Żeby przeżyć, gracze spróbują swoich sił w walce wręcz, strzelaniu z łuku oraz broni palnej. Dodatkowo otrzymają oni możliwość tworzenia pułapek na dzikie stworzenia.

Tym, co może wpłynąć na sukces gry, jest fakt, że powstaje ona w technologii VR, która umożliwia nam mocne wejście w wykreowany świat, przez co możemy poczuć się, jakbyśmy naprawdę tam byli. Na ile jednak będzie tak w tym przypadku? Na odpowiedź musimy jeszcze poczekać.

Karta Steam „Reptile Park VR”: https://store.steampowered.com/app/2126860/Reptile_Park_VR/

Trailer Repitle Park VR

Jeden komentarz

Dodaj opinie