Kangurek Kao Superskoczna Edycja

Nadchodzi gratka dla wszystkich fanów Kangurka Kao! Otóż, najnowsza część kultowej gry z Kangurkiem Kao wydana zostanie w edycji specjalnej z dodatkowymi gadżetami. Co otrzymamy kupując pakiet gry Kangurek Kao Edycja Superskoczna? Sprawdźcie poniżej, bo naprawdę warto!

Gra Kangurek Kao Superskoczna Edycja, z premierą przewidzianą na 30 czerwca 2022, dostępna będzie na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch. Wybierając wydanie specjalne, oprócz gry otrzymamy pakiet gadżetów, w których skład wchodzić będą takie przedmioty jak:

  • płyta z grą (fizyczne wydanie gry),
  • kolorowe pudełko limitowanej edycji specjalnej,
  • kolorowy plecakoworek,
  • kolekcjonerskie naklejki z bohaterami gry,
  • 8 cm magnes na lodówkę.
Kangurek Kao Superskoczna Edycja

Kangurek Kao Superskoczna Edycja – przedsprzedaż

Przedsprzedaż gry Kangurek Kao Edycja Superskoczna (Kangurek Kao Super Jump Edition) ruszyła i można już składać zamówienia na wszystkich dostępnych platformach: PC, PS4, PS5, XOne, XSeries i Nintendo Switch. Cena za grę Kangurek Kao Super Skoczna Edycja nie jest wygórowana i wynosi od około 130 zł do 170 zł, w zależności od platformy i sklepu.

Z zakupem warto jednak się pospieszyć. Z racji, iż jest to limitowana Superskoczna Edycja gry Kangurek Kao, ilość dostępnych zestawów jest ograniczona. Warto zatem się pospieszyć i skorzystać z przedsprzedaży, zanim ktoś sprzątnie nam grę sprzed nosa 🙂

Dodaj opinie