Jak zbudować dom? Przekonasz się o tym, grając w Builder Simulator VR

Miłośnicy wirtualnej rzeczywistości dostaną szansę, aby sprawdzić się w roli budowlańców. Dzięki zapowiadanemu Builder Simulator VR spróbują oni swoich sił w projektowaniu i stawianiu domów oraz obiektów przemysłowych. Premiera symulacyjnej gry planowana jest w trzecim kwartale tego roku.

Tytuł Builder Simulator stworzony przez Live Motion Games zadebiutował 9 czerwca 2022 r. Aktualnie trwają pracę nad jego wersją VR. Jak zapowiadają przedstawiciele EpicVR, którzy podjęli się stworzenia portu gry – jej przeniesienie do świata wirtualnej rzeczywistości przyniesie produkcji nową jakość. Gra będzie wymagała od użytkowników nie tylko umiejętności niezbędnych na placu budowy, ale również aktywności fizycznej.

Builder Simulator
Builder Simulator

To nie będzie zwykły port, który obsługujemy, siedząc na kanapie. Oczywiście gracze otrzymają od nas możliwość skorzystania z różnych ułatwień, ale jednak tytuł będzie wymagał od nich też aktywności fizycznej. Myślę, że dzięki przeniesieniu go do świata wirtualnej rzeczywistości, zyska on nowy wymiar – zapowiada Adrian Łapczyński z EpicVR.

Na początku gry użytkownicy zostaną poprowadzeni przez samouczek, który zapozna ich z etapami budowy. Zanim prace rozpoczną się na dobre – będą oni musieli zaprojektować swoją nieruchomość. Zdaniem twórców – jedynym czynnikiem, który może tutaj ograniczyć graczy, jest ich wyobraźnia.

Zespół EpicVR intensywnie skupia się na tym, aby wszystkie czynności i wyzwania, przed którymi staną odbiorcy gry, były jak najbardziej realistyczne. Z pewnością, jeśli uda się to osiągnąć – tytuł może zaskoczyć i przyciągnąć wielu. Dziś, aby osiągnąć sukces w branży gier, potrzebny jest nie tylko interesujący pomysł, bowiem liczy się również dobra jakość wykonania. 

Zachęcamy do zapoznania się z Kartą Steam Builder Simulator VR:

https://store.steampowered.com/app/2270940/Builder_Simulator_VR/

Builder Simulator
Builder Simulator

Sprawdź również: Wymagania – Builder Simulator VR

Dodaj opinie