GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

Jak pobrać Diablo Immortal? Poradnik pobierania Immortal na PC, Android i iOS

Z dużym entuzjazmem wyczekujemy premiery Diablo Immortal, która już za dwa dni. Bo dokładnie drugiego czerwca o godzinie 19 czasu polskiego, Diablo Immortal zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, a także na PC. Choć początkowo Diablo Immortal wzbudziło wiele niepokoju i wątpliwości wśród graczy, a szczególnie wśród zapalonych fanów serii, tak teraz wielu z nich nie może doczekać się premiery. Jednak warto zahaczyć o wątek samego pobrania Diablo Immortal, by być w pełnej gotowości, gdy nadejdzie czas przekroczenia progu piekła. Sprawdź, skąd i jak pobrać Diablo Immortal na Android, iOS i PC!

Diablo Immortal – jak pobrać na PC?

Choć podczas ogłoszenia oficjalnej daty premiery Diablo Immortal dowiedzieliśmy się, że premiera na PC odbędzie się nieco później niż na urządzenia mobilne, twórcy szybko postanowili zmienić zdanie. I tym samym sposobem na komputerach będziemy mogli zagrać w Diablo Immortal równo 2 czerwca. Co najciekawsze, już teraz możemy wstępnie pobrać Diablo Immortal na PC, za pomocą serwisu Battle.net.

Jeśli zastanawiasz się, jak pobrać Diablo Immortal na PC, przejdź na stronę https://us.shop.battle.net/pl-pl/product/diablo-immortal?p=843982 i postępuj zgodnie z podanymi instrukcjami. Dzięki wcześniejszemu pobraniu plików do Diablo Immortal, będziesz mógł znacznie szybciej przekroczyć piekielne bramy.

Jeśli posiadasz już konto na Battle.net, instalacja Diablo Immortal na PC to pestka. Wystarczy kliknąć w przycisk pobierania i gotowe. Jeśli jednak dopiero zaczynasz przecierać szlaki Blizzardowej aplikacji, powinieneś w pierwszej kolejności zainstalować aplikację Battle.net i założyć konto. Jeśli już to zrobisz, z panelu aplikacji będziesz mógł pobrać pliki, niezbędne do odpalenia Diablo Immortal (szybki link do pobrania powyżej).

Dlaczego warto pobrać Immortal na PC wcześniej?

Wcześniejsze pobranie Diablo Immortal na PC zalecane jest przede wszystkim osobom, które mają słabsze łącze internetowe, a w dniu premiery chcą szybko dołączyć do gry. Pliki na PC ważą bowiem około 24 GB, więc pobieranie tego kolosa może zająć trochę czasu. 😊

jak pobrać Diablo Immortal na PC
Jak pobrać Diablo Immortal na PC

Diablo Immortal – jak pobrać na Android?

Jeśli zamierzasz grać w Diablo Immortal na telefonie z systemem Android, powinieneś udać się do Sklepu Google Play. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, już teraz możesz dokonać wstępnej rejestracji, a nawet zaznaczyć sprytną opcję automatycznego zainstalowania plików gry równo z jej premierą.

Aby pobrać Diablo Immortal na Android wystarczy:

  1. otworzyć aplikację Sklep Google Play na swoim urządzeniu,
  2. na pasku wyszukiwarki wklikać „Diablo Immortal”,
  3. po wybraniu strony Diablo Immortal kliknąć duży przycisk z napisem „ZAINSTALUJ”,
  4. potwierdzić pobieranie i poczekać, aż apka zacznie hasać. 😊

A jeśli chcesz iść na łatwiznę, możesz po prostu kliknąć w link https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blizzard.diablo.immortal&hl=pl&gl=US który automatycznie przekieruje Cię na stronę pobierania Diablo Immortal na Android.

jak pobrać Diablo Immortal ze sklepu Google Play
Jak pobrać Diablo Immortal na Android

Diablo Immortal – jak pobrać na iOS?

Podobnie, jak w przypadku urządzeń mobilnych z systemem Android, pobranie Diablo Immortal na iOS jest dziecinnie proste.

Aby pobrać Diablo Immortal na iOS wystarczy:

  1. otworzyć aplikację App Store na swoim urządzeniu,
  2. na pasku wyszukiwarki wklikać „Diablo Immortal”,
  3. po wybraniu strony Diablo Immortal kliknąć duży przycisk z napisem „ZAINSTALUJ”,
  4. potwierdzić pobieranie i poczekać, aż apka na iOS zacznie hasać.

A jeśli chcesz zaoszczędzić trochę czasu, możesz kliknąć w link https://apps.apple.com/pl/app/diablo-immortal/id1492005122, który automatycznie przekieruje Cię na stronę z pobraniem Diablo Immortal z App Store.

jak pobrać Diablo Immortal z App Store
Jak pobrać Diablo Immortal na iOS

Dodaj opinie