GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

GRID Legends – Premiera coraz bliżej

Kiedy premiera GRID Legends?

Premiera GRID Legends od studia Codemasters odbędzie się 24 lutego 2022 na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Posiadacze EA Play Pro będą mieli dostęp do edycji deluxe, zaś posiadacze EA Play będą mogli przetestować GRID Legends przez 10 godzin, w obu przypadkach dostęp zostanie przyznany 4 dni przed premierą, dokładnie 22 lutego 2022.

Co zaoferuje nam GRID Legends?

GRID Legends posiada zabezpieczenie antypirackie Denuvo, które jest nielubiane przez graczy z racji spowalniania płynności rozgrywki, a także dłuższego czasu oczekiwania na załadowanie gry. GRID Legends posiadać będzie polski interfejs, a także polskie napisy, nie uświadczymy zaś polskiej ścieżki dźwiękowej. Przeciwnicy będą zachowywać się nieprzewidywalnie i agresywnie, będą ulegać też awariom i wypadkom. Wprowadzony został system Nemesis znany z poprzednich części, w ramach którego przeciwnicy mogą obrać nas na cel, gdy będziemy się rozpychać na torze.

Ogromna ilość pojazdów oraz map

W GRID Legends do dyspozycji gracza oddane zostanie ponad 100 pojazdów, oraz ponad 130 tras na których będzie mogło grać jednocześnie 22 graczy. Gra oferuje nam tryb wieloklasowy, w którym supersamochody będą mogły się ścigać z ciężarówkami, dodatkowo wprowadzony zostanie tryb driftu oraz eliminacji.

Dodatkowa zawartość przy wcześniejszym zakupie

Kupując GRID Legends przedpremierowo zyskamy podwójny pakiet Seneca i Ravenwest zawierający 4 pojazdy: Aston Martin Vantage GT4, Porsche 962C, Ginetta G55 GT4, Koenigsegg Jesko, dodatkowe wydarzenia w trybie kariery oraz wyjątkowe ikony zespołowe, barwy i banery.

Rozbudowany tryb fabularny

GRID Legends zaoferuje graczom wręcz filmowy tryb fabularny z autorskimi przerywnikami stylizowany na dokument, w którym śledzimy losy zespołu wyścigowego Seneca, oraz walkę o miejsce mistrza z Ravenwest w Grid World Series. Poznajemy też kierowców oraz inne postacie z profesjonalnych wyścigów.

Jak oceniacie GRID Legends? Napiszcie co sądzicie o tej premierze w komentarzu.

Dodaj opinie