GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska

Takiej edycji kolekcjonerskiej dawno nie było i z pewnością długo nie będzie. Twórcy po raz kolejny zaskoczyli graczy, jednak tym razem nietuzinkowym gadżetem w edycji limitowanej Farming Simulator 22 i nie, nie jest to model maszyny rolniczej! Co takiego znajdziemy w edycji kolekcjonerskiej FS22? Ile kosztuje wydanie specjalne i gdzie je kupić? Sprawdź poniżej.

Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska

Kupując kolekcjonerskie wydanie Farming Simulator 22 nie otrzymamy modelu maszyny rolniczej, a lampę sygnalizacyjną USB i to nie byle jaką! Lampa po podłączeniu pod port USB reaguje na oświetlenie sygnalizacyjne pojazdów w grze. Lampa świeci na pomarańczowo i reaguje w czasie rzeczywistym na to co dzieje się w grze, co jak łatwo się domyślić- daje świetny efekt podczas rozgrywki. Co jeszcze dostaniemy w zestawie kupując edycję kolekcjonerską Farming Simulator? Oto zawartość zestawu dla kolekcjonerów:

  • płyta z grą Farming Simulator 22 na PC,
  • lampa sygnalizacyjna USB,
  • dwa plakaty A4,
  • 24 markowe naklejki,
  • poradnik wideo dla moderów,
  • kolekcjonerskie pudełko.
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska PC (Collectors Edition)
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska PC (Collectors Edition)

Premiera Farming Simulator 22 odbyła się 22 listopada 2021 roku, jednak edycja kolekcjonerska FS22 w dalszym ciągu jest rozchwytywana, głównie z uwagi na dodaną w zestawie lampę sygnalizacyjną USB. Niestety, edycja Kolekcjonerska Farming Simulator 22 dostępna jest wyłącznie na PC. Posiadacze konsoli Xbox One, PS4 i PS5 nie doczekają się edycji limitowanej.

Cena za Farming Simulator 22 w edycji kolekcjonerskiej na PC, zaczyna się od 299 zł. Czy to za drogo? Oceńcie sami w komentarzach.

Dodaj opinie