Diablo Immortal – Waluty i ich wartość

Podstawową walutą w Diablo Immortal jest złoto, jak w większość gier umożliwia zakup podstawowych elementów wyposażenia, ale do starcia z wytrwałymi wytworami ze szczelin i innych instancji podstawowe wyposażenie może nie wystarczyć.

Złoto w Diablo Immortal

Waluty diablo-immortal-złoto

Złoto zdobywamy przede wszystkim wypełniając misje oraz unicestwiając przeciwników. Złoto daje się „farmić” w Diablo Immortal dodatkowo wypełniając zadania moża zarobić podwójnie. Złoto daje możliwość ulepszania przedmiotów u kowala – Blacksmith oraz u sprzedawcy rzadkich przedmiotów oraz antyków.

Jak zdobyć złoto w Diablo Immortal?

Oto kilka czynności, które pomagają zdobyć złoto w Diablo Immortal:

 • Eliminacja przeciwników
 • Wykonanie zlecenia
 • Czyszczenie Dungeon-ów
 • Nagrody frakcji Immortal przyznawane co tydzień

Wieczne kule

Waluty diablo-immortal-wieczne kule

Wieczne kule czyli Eternal Orb to waluta nie dająca się farmić, zdobyć ją można jedynie płacąc realnymi środkami za doładowanie Na co można wydać wieczne kule? Wieczne kule to waluta, która pozwala na wymianę jej na inną lub zakup przedmiotów ze sklepu.

Jak zdobyć wieczne kule?

 • Jedyna opcja to zakup w sklepie gry.

Hilts

Waluty diablo-immortal-hilts-currency

Hilts jest kolejną walutą, której na próżno szukać podczas klasycznej rozgrywki. Hilts można zdobyć poprzez realizację aktywności cieni lub nieśmiertelnych. Dodatkowo Hilts można pozyskać przez obecność w tabeli rankingowej dotyczącej Szczelin Na co można wydać Hilts? Hilts umożliwia zakupy u tzw. Hilts Tradera, można u niego wymienić Hiltsy za legendarne i rzadkie emblematy, losowo wybierane przedmioty o wadze legendarnej, gemy, talizmany oraz kamienie przekucia.

Jak zdobyć Hilts?

 • Zlecania Bounties
 • Rajdy: Raid the Vault
 • Zadania wydarzeń przy eksploracji w Kodeksie
 • TOP 10 dostaje Hilts za obecność w rankingu szczelin
 • Pierwsze ukończenie 10 poziomu szczelin

Platyna

Waluty diablo-immortal-platinum-waluta

Kolejna cenna waluta, której nie wyfarmimy w grze. To szczególnie cenna waluta określana mianem premium, można ją kupić za realne pieniądze. Platyna w Diablo Immortal umożliwia zakup przedmiotów do craftingu legendarnych gemów, czy też ekstrakcji kamieni umiejętności z talizmanów. Platynę można także otrzymać przy sprzedaży przedmiotów w marketplace. Warto platynę mieć w Diablo Immortal i wydawać ją na przemyślane rzeczy.

Jak zdobyć platynę w Diablo Immrtal?

 • Sprzedaż przedmiotów w marketplace
 • Zakup waluty w sklepie gry za realne środki
 • W postaci nagrody dziennej przy zdobyciu 120 pkt w Battle Pass.

Fading Ember

Waluty diablo-immortal-fading-ember

Fading Ember jest walutą, która można wydać u Fading Ember Trader na legendarne gemy i runy, aby pozyskać tą walutę należy w pierwszej kolejności użyć Legendarnych emblematów do wzmocnienia szczeliny.

Essentia

Waluty diablo-immortal-essentia

Essentia jest walutą tylko dla nieśmiertelnych, dzięki czemu można za jej pomocą uzyskać klucz do Kion’s Ordeal. Essentia jest do pozyskania za wykonywanie dziennych wyzwań frakcyjnych. Essentia jako waluta trzymana jest w Valut, co naraża ją na kradzież ze strony frakcji cienia w wydarzeniu Raid the Valut. Kradzież essentii skutecznie utrudnia rozgrywkę nieśmiertelnym.

Sigil of Dominance

Waluty diablo-immortal-sigil-of-dominance

Sigil of Dominance jest walutą, którą otrzymuja nieśmiertelni za realizację codziennych zadań frakcji, można ją zabyć po osiągnięciu rangi Bronze IV u Hilts Trader. Sigil of Dominance zwiększa punkty dominacji oraz pomaga w utrzymaniu Immortal Contribution. Sigil of Dominance to kluczowa waluta dająca przewagę nieśmiertelnym, warto więc inwestować w nią większość zasobów.

Dodaj opinie