Diablo Immortal nie działa. Gracze zawiedzeni!

Jak doskonale wiemy, gra Diablo Immortal miała zadebiutować dzisiaj o godzinie 19 czasu polskiego. Wczoraj przed godziną 14, Sklep Google Play oraz App Store zaczęły wysyłać powiadomienia, że instalacja gry na telefonach jest już możliwa. Jednak ku zaskoczeniu wszystkich, grę można było pobrać z całą zawartością i co najważniejsze- ZAGRAĆ, dzięki czemu wielu szczęściarzy od wczoraj wbija kolejne poziomy. Skąd jednak zgłoszenia, że Diablo Immortal nie działa?

Diablo Immortal nie działa

Jakież było nasze zaskoczenie (i zapewne setek innych graczy), gdy po wybuchu euforii i radości, że gra Diablo Immortal dostępna jest dzień przed premierą i zainstalowaniu wszystkich niezbędnych plików, podczas wyboru postaci zastaliśmy… pikselozę.

Diablo immortal nie działa na samsungu
Diablo Immortal nie działa

Jak się niedługo później okazało, problem nie dotyczy wyłącznie naszych telefonów. Internet momentalnie zalała fala pytań i rozpaczy graczy, którzy w gierce zastali to samo co my.

Diablo Immortal nie działa na Samsungu

Okazuje się, że problem z tym, że Diablo Immortal nie działa, dotyczy osób, które korzystają z urządzeń Samsung Galaxy. Dodatkowo po odinstalowaniu aplikacji i próbie jej ponownego pobrania, przestała ona w ogóle wyświetlać się w Sklepie Play. Co jednak ciekawe, problem nie dotyczy wszystkich urządzeń tej serii, ale jedynie wybranych, które opierają się o procesor Exynos.

Diablo Immortal nie działa na Samsungach:

  • Galaxy A: A12, A13, A21s, A51 5G i Galaxy A Quantum;
  • Galaxy S: S10e, S10, S10+ i S10 5G,
  • Galaxy Note: Note 10, Note 10 5G i Galaxy Note+;
  • Galaxy F: F12, F62;
  • Galaxy M: M12, M13 i M62;
  • Galaxy XCover 5.

W poniższym komunikacie Blizzarda widzimy, na których konkretnie urządzeniach Samsung Galaxy pojawia się problem z zawartością Diablo Immortal.

Diablo Immortal nie działa na samsungu lista
Diablo Immortal nie działa na Samsungu – lista urządzeń

Miejmy nadzieję, że problem zostanie szybko naprawiony!

Sprawdź także >> jaki telefon do Diablo Immortal wybrać.

Dodaj opinie