Na czym grać w Diablo Immortal? Czy można Offline?

Pobierając grę na PC czy smartfon ograniczamy ilość danych jakie podczas rozgrywki konieczne są do wymienienia między naszym urządzeniem a serwerem. Do takich plików można zaliczyć mapy tekstury, elementy graficzne, dźwięki, wideo, teksty postaci, całe menu opcji itp. Ale czy to wystarcza do grania w Diablo Immortal bez internetu?

Diablo Immortal bez internetu

Warto zauważyć, że brak krótkotrwałego dostępu do sieci (nie dłużej niż 2 sekundy) zwykle objawia się tzw. Lagiem w grze, jeżeli komunikacja z serwerem ustaje na dłużej, to z pewnością zostaniemy z rozgrywki wyrzuceni do menu logowania.

Diablo_Immortal offline
Diablo_Immortal offline

Smartfon lepszy do Diablo Immortal niż PC?

Komputery podobnie jak smartfony mogą z siecią łączyć się przez Wifi, ponadto PC umożliwia podłączenie kabla RJ45 – standardowy kabel internetowy, co zmniejsza tzw. PING czyli opóźnienia między zapytaniem, a odpowiedzią miedzy urządzeniem, a serwerem, dzięki czemu rozgrywka jest płynniejsza. Smartfon mimo pracy tylko na WIfi ma zasadniczą przewagę nad PC. W momencie braku prądu, lub spadku napięcia, stacjonarny komputer się wyłączy, mimo iż laptop dalej będzie działał, to router bez prądu z pewnością odetnie dostęp do sieci. Smartfon przy braku dostępu do sieci Wifi automatycznie przełączy się na dane komórkowe. O ile nie gramy w miejscu, gdzie występują problemy z łączności LTE 4G/5G, to dalej będziemy mogli kontynuować rozgrywkę i dokończyć misję z drużyną.

Aby zagrać w Diablo Immortal trzeba mieć odpowiednio mocne urządzenie mobilne, tu znajdziecie dodatkowe odpowiedzi: Jaki smartfon do Diablo Immortal?

Dodaj opinie