Diablo Immortal – klasy postaci. Jakimi postaciami zagramy w Diablo Immortal?

Wielu miłośników kultowej gry, zapewne już nie może doczekać się premiery Diablo Immortal, czyli pierwszej mobilnej gry z serii Diablo. W oczekiwaniu na pierwszą rozgrywkę, warto rozeznać się w temacie klas postaci, jakie przygotował dla nas Blizzard w Immortalu.

Diablo Immortal – klasy postaci

Jak się okazuje, niezależnie od tego, czy wolimy rzucać zaklęcia czy też nacierać na hordy wrogów z ciężką bronią w ręku, w Diablo Immortal będziemy mieć możliwość doboru takiej klasy postaci, która w stu procentach będzie odpowiadać naszym oczekiwaniom.

W mobilnym Diablo do dyspozycji graczy pozostaje aż 6 klas postaci:

  • Czarownica,
  • Łowca Demonów,
  • Nekromanta,
  • Mnich,
  • Krzyżowiec,
  • Barbarzyńca.

Wszystkie te klasy postaci z pewnością są już znane fanom trzeciej odsłony Diablo. Co ciekawe, każda z postaci w Diablo Immortal ma być mocno osadzona w fabule związanej z trzecią częścią gry. Jakiś czas temu krążyły także pogłoski, że Diablo Immortal z czasem może doczekać się kolejnych klas postaci, znanych z wcześniejszych części serii Diablo. Do niedawna pojawiały się bowiem informacje, że twórcy nie zaprzeczają pojawieniu się w grze np. Druida znanego z Diablo II i zapowiedzianego w Diablo IV.

Klasy postaci w Diablo Immortal – krótko zwięźle i na temat!

Jeśli już wiemy, jakie grywalne klasy postaci dostępne będą w Diablo Immortal, możemy w skrócie przedstawić każdą z nich wszystkim tym, którzy swoją przygodę z Diablo rozpoczną dopiero wraz z premierą Immortal 2 czerwca 2022.

Czarownik

Jak nie trudno się domyślić, Czarownicy w Diablo Immortal będą władać nieposkromioną mocą tajemną, rzucając przeróżne zaklęcia. W zależności od tego, jaki build wybierzemy, możemy posługiwać się zaklęciami ognia, lodu, mocy tajemnej bądź porażenia. Główną bronią tej klasy postaci będzie standardowo- różdżka i źródło (jednoręczne) bądź kostur (dwuręczny).

Czarownica Diablo Immortal

Łowca Demonów

Łowcy Demonów w Diablo Immortal, to prawdziwi skrytobójcy- szybcy i precyzyjni. Śmiało można stwierdzić, że Demon Hunter jest kruchą potęgą, która nie sprawdzi się podczas walki w zwarciu, ale wymiecie system z dalekiego zasięgu. Precyzyjny łuk dwuręczny, kusza i kołczan czy podwójna broń w postaci dwóch kusz- co wybierzesz?

Łowca Demonów Diablo Immortal

Nekromanta

Kolejną postacią dystansową w Diablo Immortal jest Nekromanta. Ta klasa postaci to prawdziwy władca życia i śmierci. Nekromanta z trucheł pokonanych wrogów potrafi wskrzesić potężnych wojowników walczących u jego boku, a dzięki wykorzystaniu mrocznej mocy może rzucać niewyobrażalnie silne klątwy.

Nekromanta Diablo Immortal

Mnich

Klasa postaci jaką jest Mnich, z pewnością trafi do graczy, którzy uwielbiają sztuki walki i mają je opanowane do perfekcji. Mnisi wbrew niepozornemu wyglądowi, potrafią siać na polu walki prawdziwe spustoszenie. Przemieszczają się błyskawicznie szybko, zasypując swoich wrogów potężnymi ciosami wzbogaconymi w moce żywiołów. Wybierając Mnicha w Diablo Immortal, możemy także wybierać specjalne aury wzmacniające postać.

Mnich Diablo Immortal

Krzyżowiec

Krzyżowcy w Diablo Immortal to prawdziwe czołgi- opancerzone od stóp do głów, przedzierają się przez wrogów z potężną siłą. Ta klasa postaci idealnie nadaje się do walki w zwarciu, w drużynie doskonale sprawdza się jako tank. Krzyżowiec doskonale sprawdzi się również w grze solo, atakując wrogów mocnymi umiejętnościami, opartymi o moc świętą.

Krzyżowiec Diablo Immortal

Barbarzyńca

Jedną z najchętniej wybieranych klas postaci na początek w serii Diablo, jest Barbarzyńca. Tej klasy postaci nie zabraknie także w Diablo Immortal. Podobnie jak Krzyżowiec, tak i Barbarzyńca jest idealną postacią do walki w zwarciu. Barbarzyńcy mają mocne pier… uderzenie, które miecie piekielne pomioty w mgnieniu oka. Do ataków i okrzyków Barbarzyńca potrzebuje furii, która napędza tę potężną maszynę do zabijania.

Barbarzyńca Diablo Immortal

Zastanawiamy się tylko, gdzie w tym całym zamieszaniu podział się nasz ulubiony Szaman. No ale cóż- darowanemu koniowi podobno nie zagląda się w zęby. 😀

A skoro już wiadomo, jakie klasy postaci w Diablo Immortal wystąpią, to na którą z nich się zdecydujecie? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!  

Dodaj opinie