Cyberpunk 2077 i kolejny patch? Testy na Steam ruszyły

Długo wyczekiwana premiera Cyberpunk 2077 okazała się sukcesem, jednak sama gra bardzo mocno rozczarowała graczy. W CP2077 spotkać można było wiele błędów, które w produkcji na taką skalę nie powinny się znaleźć. CD Project RED mimo kolejnych patchy (w tym next-gen patch), nadal nie uporało się z wszystkimi niedociągnięciami. Nad czym teraz pracują twórcy? Czy w końcu po kolejnym patchu zagramy w dobrego Cyberpunka 2077?

CD Projekt RED prowadzi liczne testy na Steam związane z aktualizacją CP2077, aby w dalszym ciągu udoskonalać swoją flagową produkcję z 2020 roku. Dokładnych danych na temat tego, jakie funkcjonalności zostaną poprawione lub dodane nie ma, jednak w sieci można znaleźć całkiem sporo spekulacji graczy, patrzących na ręce CD Projekt RED. Podejrzewa się, że studio może pracować nad systemem transmogryfikacji, nowym DLC ze strojami i skórkami lub rozbudową fabuły (ta oficjalnie zapowiedziana jest dopiero na 2023, ale pomarzyć zawsze można).

Całkiem możliwe, że wraz z kolejną aktualizacją CP2077 otrzymamy również nowe bronie, pojazdy i kontrakty, o których już wiadomo z plików gry, jednak w dalszym ciągu nie zostały odblokowane dla graczy. To, co dostaniemy od twórców przy kolejnym update jest nadal niespodzianką, jednak z pewnością każdy cieszyłby się z naprawy podstawowych błędów oraz dodatkowych misji, bowiem Cyberpunk 2077 po zakończonej kampanii staje się po prostu nudny.

Dodaj opinie