Gry z PS Plus na Maj

Z niemal nieomylnego źródła wiemy, że w maju użytkowników PS4 oraz PS5 będzie czekać miła niespodzianka w postaci kolejnych gier za darmo. Wśród darmowych gier mają pojawić się bardzo pożądane tytuły.

PlayStatnion Plus gry na Maj

Jakie będą gry z PS Plus w Maju? Poniżej lista nieoficjalnych tytułów, jakie wyciekły do sieci:

  • FIFA 22 (PS5 i PS4),
  • Tribes of Midgard (PS5 i PS4),
  • Curse of the Dead Gods (PS4).

FIFA 22 w PS Plus

Większość graczy niewątpliwie kojarzy jeden z najbardziej popularnych tytułów od Electronic Arts, którego akcja rozgrywa się na murawie. Co wyróżnia FIFA 22 od poprzednich wersji? Tym razem Twórcy wykorzystali nowatorską technologię Hypermotion, która ma zapewnić płynną animację ruchów postaci, a co się z tym wiąże także integracji zawodników na murawie. W FIFA 22 użytkownik może także stworzyć swój własny klub oraz ma do dyspozycji nowy tryb kariery. Przez fanów cyfrowego futbolu może także zostać zauważone, że w grze poprawiono elementy graficznie, dzięki czemu postacie są jeszcze bardziej realistyczne.

Tribes of Midgard w PS Plus

Gra kooperacyjna w komiksowej oprawie graficznej, która doskonale zrzesza nawet 10 graczy, można zbierać surowce oraz rozmaite przedmioty, eksplorować liczne lokalizacje oraz przeprowadzać ataki. Aby wygrać, trzeba dobrze radzić sobie z craftingiem, który pozwala rozbudowywać postacie, poza tym warto strategicznie przeprowadzać obronę w bezpośrednim starciu.

Curse of the Dead Gods w PS plus

Gra typu hack’n’slash w izometrycznym świecie, postać, którą kierujemy, ma za zadanie plądrować mroczne świątynie, jest żądny bogactw, wiecznego życia oraz boskiej mocy. Śmiałek walczy z maszkarami oraz z rzucanymi klątwami, które mogą go wzmocnić lub osłabić podążając przez labirynty pełen pułapek. Dla przykładu jedna z klątw odbiera zamiast życia — złoto, co bogatszym pozwala stoczyć dłuższy pojedynek. Do starć dochodzi w bardzo dynamiczny sposób, na odległość lub wykorzystując broń białą w bezpośrednim starciu. Warto pamiętać, że tytuł ten bazuje na mechanice permadeath, czyli śmierć postaci zeruje osiągnięcia.

Dodaj opinie