GAMINGOWE OKAZJE NOWE SMARTFONY

Premiera The Crew Motorfest potwierdzona przez zwiastun!

Rok 2023 zapowiada się całkiem świetnie w temacie premier gier wyścigowych. Ubisoft nie zawodzi i za pomocą trailera zapowiada premierę The Crew Motorfest na konsole nowej generacji i PC jeszcze w tym roku. Warto będzie czekać, bo gra prezentuje się wyśmienicie!

Premiera The Crew Motorfest odbędzie się jeszcze w 2023 roku, a w nowe wyścigi od Ubisoftu zagramy na konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One oraz na PC. Dostęp do gry będzie możliwy także za pomocą usług Ubisoft+ i Amazon Luna.

Cała akcja The Crew Motorfest rozgrywać ma się na malowniczej wyspie O’ahu, która zdaniem Ubisoftu jest jednym z najpiękniejszych miejsc na świecie, a widoki mają zapierać dech w piersi. To także świetny plac zabaw, w którym gracze będą mogli podjąć się licznych rywalizacji na różnych terenach – od asfaltu, przez pokryte popiołem zbocza wulkanu aż po bujne lasy deszczowe i kręte górskie drogi, idealne do driftu.

Trailer The Crew Motorfest

Trailer The Crew Motorfest wygląda obiecująco. Pozostaje nam trzymać kciuki, że gra nie straci na jakości wizualnej a jej optymalizacja graficzna będzie odpowiednia na PC średniej klasy.

The Crew Motorfest Trailer 2023

W niedalekiej przyszłości Ubisoft zaprezentuje pełne zestawienie informacji na temat The Crew Motorfest. Tymczasem uczestnicy programu Insider mogą dołączyć do testów gry.

The Crew Motorfest – galeria

The Crew Motorfest wygląda świetnie na grafikach 4K. Poniżej znajdziecie kilka obrazów przybliżających grę.

Dodaj opinie