Nowy Need For Speed jeszcze w 2022 roku! Ale nie dla wszystkich…

Electronic Arts i Criterion Games już od jakiegoś czasu pracują nad nową odsłoną serii Need For Speed. I gdy już wydawało się, że niczym więcej nie da się zaskoczyć fanów serii NFS, to okazuje się, że gra będzie kierowana tylko na PC i konsole nowej generacji. Co zatem z graczami posiadającymi konsole PS4 i XOne?

Criterion Games pracuje nad grą i to nie jest żadna tajemnica, więc premiera nowego NFS to tylko kwestia czasu. Z dostępnych nam informacji wynika, że gra będzie miała swoją premierę jesienią 2022 roku. Niestety, nie każdy gracz konsolowy będzie podzielał radość z premiery NFS. Zgodnie z przeciekiem informacji, nowy Need For Speed dostępny będzie tylko na PlayStation 5, Xbox Series X i S, a także na PC.

NFS tylko na PC i konsole next-gen?

O planach wydania nowego NFS tylko na next-genowe konsole, napisał Jeff Grubb, będący sprawdzonym źródłem informacji na temat prac EA. Warto jednak podkreślić, że nie jest to jeszcze oficjalna informacja z Electronic Arts i może się okazać, że jednak zagramy w nowego NFS na PlayStation 4 i Xbox One. Warto zatem jeszcze trochę poczekać. 🙂

Wszystko jednak wskazuje na to, że EA stopniowo odchodzi od wypuszczania gier na konsole starszej generacji. Potwierdziły to również informacje na temat Dead Space Remake, które wydane zostanie tylko na next-genach. Czy to oznacza, że po 2022 roku nie zagramy już w nowe gry Electronic Arts na PS4 i XOne? Pożyjemy, zobaczymy.

Dodaj opinie