Premiera Lost Ark już blisko – Darmowa gra od Amazon

Kiedy odbędzie się premiera Lost Ark?

Premiera Lost Ark odbędzie się 11 lutego, wtedy też gra stanie się darmowa. Wczesny dostęp został odblokowany dla osób, które kupiło jeden z dostępnych pakietów Founder’s Pack, którego cena zaczyna się od 53,99 zł, a kończy na 385 zł. Zestawy te umożliwiają grę od 8 lutego i wiele graczy poszło tą drogą, w szczytowym momencie jeszcze płatna gra posiadała ponad 532 tysiące aktywnych użytkowników.

Czy warto zagrać w Lost Ark?

Gra zbiera bardzo pozytywne recenzje, aktualnie na Steamie 96% graczy wydało pozytywną opinie o Lost Ark. Bestseller może pochwalić się nie tylko ogromnym zainteresowaniem ze strony grających, gra bowiem stała się bardzo popularna na twitchu, oferując “dropy”, czyli darmową zawartość dostępną tylko dla oglądających.

Przez duże zainteresowanie serwery gry były przeciążone, więc w dniu premiery gdy Lost Ark przejdzie w tryb free-2-play możemy doświadczyć problemów spowodowanych przez ogromną ilość graczy chcących zagrać. Problemem może okazać się też fakt, że ludzie którzy wcześniej wykupili grę mogą zająć najbardziej popularne nicki, więc gdy zechcemy zagrać po premierze natrafimy na problem z doborem nazwy.

Co oferuje nam rozgrywka?

W grze wcielamy się w obrońcę mitycznej Arki, która chroni świat fantasy przed mrokiem, Kazeroth chce ją odnaleźć, a gracz musi go powstrzymać. Oczywiście nie znamy lokalizacji Arki, więc przemierzając bezkresny świat w jej poszukiwaniu natykamy się na przeróżnych przeciwników, małych bossów, a także na legiony demonów. Lost Ark posiada system PVE, czyli natykamy się na przeciwników generowanych przez grę, aczkolwiek posiada też PVP, więc przyjdzie nam walczyć z innymi graczami.

Mieliście okazję zagrać? Opiszcie jak oceniacie Lost Ark.

Dodaj opinie