Dying Light 2 Stay Human – Premiera długo oczekiwanej kontynuacji

Premiera Dying Light 2 Stay Human – co o niej wiemy?

Premiera Dying Light 2 odbyła się 4 lutego o godzinie 1:00 czasu polskiego i od razu stała się bestsellerem, który zbiera bardzo pozytywne recenzje. Techland na swoim Twitterze przed premierą poinformował, że ponad 3 miliony użytkowników na platformie Steam ma dodane Dying light 2 do swojej listy życzeń, a w dniu premiery aktywnych graczy było ponad 200 tysięcy.

Na jakich platformach będzie można zagrać?

Dying Light 2 Stay Human miało mieć premierę już w zeszłym roku, aczkolwiek została ona przełożona, by dopracować grę i wydać godnego następcę pierwszej części Dying Light. Tytuł trafił równocześnie na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 oraz Xbox One. Planowane jest także umożliwienie gry na Nintendo Switch poprzez streaming.

Co nowego w Dying Light 2?

W Dying Light 2 wcielamy się w Aidena Caldwella, który eksploruje miasto Villedor, pokonując zarówno zarażonych, jak i rzezimieszków. Względem pierwszej części dodano możliwość prowadzenia własnego dialogu, który ma znaczenie w późniejszym etapie gry, ulepszono system walki, zmodyfikowano parkour i ogólne przemierzanie miasta, a także dodano nowy system dnia i nocy.

Co sądzicie o premierze od polskich twórców? Dajcie znać w komentarzu.

Dodaj opinie