Zwiastun Forspoken – będzie HIT czy KIT?

Studio Square Enix ponownie nie zawodzi graczy i serwuje kolejną świetną produkcję- Forspoken. Zwiastun prezentuje się całkiem nieźle i mimo mieszanych odczuć po testach wersji demo, trzymamy kciuki za produkcję, bowiem zapowiada się obiecująco. Premiera Forspoken zaplanowana jest na 24 stycznia na PC i PS5. Posiadacze Xboxa będą niestety musieli poczekać nieco dłużej- nawet 2 lata dłużej…

Square Enix w nadchodzącym roku zachwyci nas kilkoma dobrymi produkcjami (mamy nadzieję, że studio nie obniży poziomu swoich produkcji). Co ciekawe, Square Enix stawia głównie na 2 platformy- PC oraz PlayStation, a więc posiadacze Xboxów mogą czuć się nieco rozczarowani. Wszystko za sprawą ścisłej współpracy studia Square Enix z Sony, które chętnie uzupełnia katalog gier na PlayStation.

Skąd jednak te mieszane odczucia po wersji demo? Ano dlatego, że deweloper od kilku lat rozwija nowe IP, które spotkało się z mieszanym odbiorem wśród graczy testujących wersję demo Forspoken. Opinie graczy są na tyle podzielone, że część całkowicie rezygnuje z zakupu gry. Czy jest się czym realnie martwić? Trudno powiedzieć, bowiem oficjalna wersja gry nie miała jeszcze premiery, a co za tym idzie, nie można było jej w pełni przetestować. Chętnie sprawdzimy grę po premierze.

Mimo podzielonych opinii, Square Enix nie zaprzestaje promocji Forspoken i serwuje kolejny filmik, prezentujący kilka ciekawych ujęć. Niestety i tym razem nie znajdziemy tutaj fragmentów samej rozgrywki, a jedynie animację pokazującą bohaterkę używającą swoich umiejętności.

Gdzie kupić Forspoken w najlepszej cenie?

Poniżej znajdziesz listę sklepów, w których można zamówić Forspoken przedpremierowo.

Trailer Forspoken

Poniżej znajdziecie trailer Forspoken, na którym widać kilka ładnych ujęć (niestety, nie ukazują one samej rozgrywki), ale i tak całość prezentuje się całkiem interesująco. Trzymamy kciuki za produkcję i Square Enix.

Dodaj opinie