Xbox Games with Gold na luty – 2 nowe gry!

W ramach Xbox Games with Gold, gracze posiadający konsolę Microsoftu mogą zagrać w dodatkowe tytuły, z których tylko nieliczne okazują się być hitami. W tym tygodniu poznaliśmy kolejne 2 gry i mimo pokładanych nadziei, jesteśmy szczerze zawiedzeni tym, co dostaniemy od Microsoftu. Mogło być o wiele lepiej.

Xbox Games with Gold luty 2023

Poniżej zaprezentowaliśmy, w jakie gry zagramy w ramach Xbox Games with Gold w lutym 2023:

  • For the King – od 1 do 28 lutego
  • Guts N Goals – od 16 lutego do 15 marca

Premiera For the King odbyła się w 2019 roku, a sama gra łączy w sobie kilka gatunków – strategię, rougelike i jRPG. Za Mimo, iż w dniu premiery gra zbierała dobre opinie, to czas jej świetności już przeminął. Tym bardziej, studio IronOak Games zapowiedziało kontynuację gry w 2023. Czy gra jest warta tego by znaleźć się na liście gier w Xbox Games with Gold? Oceńcie sami. Trailer For the King:

Trailer For the King

Kolejną grą w jaką zagramy w ramach Xbox Games with Gold jest Guts N Goals. Gra w śmieszny sposób łączy w sobie piłkę i beat ’em up w oprawie graficznej z poprzedniej epoki. Z pewnością tytuł znajdzie swoich fanów, jednak my ominiemy go z daleka.

Trailer Guts N Goals

Jak widać, szału nie ma. Kolejny miesiąc z rzędu, posiadacze Xbox One i Xbox Series X|S mogą czuć się rozczarowani. Gry oferowane w ramach Xbox Games with Gold to raczej mało popularne gry, które w naszej ocenie są raczej zapychaczem biblioteki gier, a nie tytułami w które będziemy w trakcie miesięcznego dostępu grać non-stop. A co Wy o tym sądzicie?

Dodaj opinie