Unravel 2 – jak grać w dwie osoby?

Unravel 2 to jedna z tych kultowych gier, do których fajnie wrócić nawet po czasie, tym bardziej, że w grze dostępny jest tryb kooperacji (Co-Op). Wydane na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch, Unravel II umożliwia jednoczesne granie dwóm graczom w trybie multiplayer, zarówno stacjonarnie, jak i przez Internet. Jak zagrać we 2 w Unravel 2? Sprawdź nasz poradnik.

Jak grać na dwóch w Unravel 2?

Jeżeli chcemy zagrać na dwie osoby w Unravel 2, nie musimy kupować dwóch gier, a wystarczą nam jedynie dwa osobne kontrolery – mogą to być dwie klawiatury, klawiatura i pad lub dwa pady podłączone do tego samego komputera czy konsoli. Każdy z graczy, po podłączeniu kontrolerów otrzymuje możliwość sterowania własnym bohaterem. Gra automatycznie wykryje drugi kontroler, więc nie ma potrzeby wchodzić w opcje.

Jak zagrać na dwóch w Unravel 2 online?

W tym celu potrzebne będzie nam dodatkowe oprogramowanie, które pozwoli na wirtualne podłączenie online naszego towarzysza gry. Taką funkcję umożliwia Parsec. Program umożliwia podłączenie dwóch graczy w Unravel 2 online, na jednym egzemplarzu gry. Opcja grania na dwóch w Unravel II online dostępna jest tylko w przypadku komputerów PC.

Unravel 2 gra na dwóch czy solo?

W Unravel 2 możemy zagrać na dwóch, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby samemu przejść całą grę. W wielu przypadkach jednoczesne sterowanie dwoma bohaterami może okazać się trudne, jednak wszystko jest do opanowania. Gra umożliwia szybkie przełączanie się pomiędzy bohaterami oraz złączanie i rozłączanie naszych włóczkowych ludzików. Opcja ta przydaje się szczególnie wtedy, gdy nie gramy w Unravel na 2, a eksplorujemy świat w pojedynkę. Unikniemy sytuacji, w której drugi bohater zaplącze się lub zablokuje o element otaczającego świata.

Rozgrywka CoOp Unravel 2 na dwie osoby jest znacznie bardziej dynamiczna i z pewnością dostarczy więcej emocji. Co więcej, druga głowa przyda się podczas rozwiązywania trudnych zagadek logicznych czy skomplikowanych akrobacji na dwóch linach.

Jeden komentarz

  1. Po włączeniu gry, nie wykrywa 2 kontrolera pomimo ze działa. Brak opcji kooperacji na jednym komputerze pomimo zapewnień w opisie

Dodaj komentarz