Tunic: Przywódczyni Zbieraczy (Boss Scavenger) – jak pokonać?

Jeżeli nie jesteś w stanie pokonać Przywódczyni zbieraczy (Boss Scavenger) w grze Tunic Secret Legend, to w tym poradniku pokażemy Ci, jak w łatwy sposób przejść tego bossa. Sprawdź, gdzie szukać Przywódczyni zbieraczy i jakich przedmiotów będziesz potrzebować, by w niezwykle prosty sposób ją poskromić.

Gdzie znajduje się Przywódczyni zbieraczy i czego potrzebujesz do jej zabicia?

Boss Scavenger, czyli po prostu Przywódczyni zbieraczy w grze Tunic, znajduje się w Ukrytej Krypcie (Hidden Vault), która jest częścią Kamieniołomu. Do zabicia bossa będziesz potrzebować magicznej różdżki i magicznej kuli, a na poniższym filmiku sprawdzisz, jak przy użyciu tych przedmiotów pokonać Przywódczynię w kilku ruchach i to bez otrzymywania obrażeń!

Jak zabić Boss Scavenger w Tunic?

W filmiku poniżej możesz zobaczyć, jak ma wyglądać walka. Chodzi o to, by nie wejść na arenę bossa, tylko uruchomić go przed mostem, który się zamyka. Do tego będzie nam potrzebna magiczna różdżka. Musimy strzelić w środek areny, by trafić bossa, po czym walka się zacznie, a Przywódczyni zbieraczy do nas podbiegnie. Wtedy musimy podejść do krawędzi areny i użyć magicznej kuli w momencie, gdy boss używa ataku (wtedy można go przyciągnąć). Po takim triku Przywódczyni zbieraczy (Boss Scavenger) spadnie i po chwili walka się zakończy.

Zobacz poniżej, jak dokładnie wygląda walka w Tunic z tym bossem i koniecznie daj znać, czy udało Ci się tym sposobem pokonać Przywódczynię zbieraczy!

Dodaj opinie