Szybcy i Wściekli w Hot Wheels Unleashed 2 Turbocharged!

Fani Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged mogą zacierać ręce! Twórcy gry kontynuują jej rozwój po premierze, dostarczając graczom kolejne porcje emocji. Tym razem do zabawy dołączają kultowe samochody z filmowej serii Szybcy i Wściekli!

Dzięki współpracy Milestone i Universal Products & Experiences gra wzbogaciła się o nową zawartość, dostępną już teraz zarówno w edycji Legendarnej, jak i w drugiej przepustce sezonowej. Dodatkowo, rozszerzenie można kupić również osobno.

Fani motoryzacji z pewnością docenią zestaw czterech nowych, turbodoładowanych pojazdów: Dodge Charger R/T, Nissan Skyline GT-R R34, Mitsubishi Eclipse oraz W Motors Lykan HyperSport.

Ale to nie wszystko! Dodatek Fast & Furious wprowadza do gry Garaż Doma – miejsce łączące garaż i podwórze kultowego bohatera filmowej serii. Gracze poczują się niczym uczestnicy niezapomnianych wyścigów rodem z Szybkich i Wściekłych!

Nowa zawartość to gratka nie tylko dla miłośników filmów, ale również dla wszystkich fanów wirtualnych wyścigów. Hot Wheels Unleashed 2 – Turbocharged z rozszerzeniem Fast & Furious dostarcza jeszcze więcej emocji i adrenaliny na torze!

Dodaj opinie