Postal 4 już dostępny – Jest też pełna wersja za darmo

Czwarta odsłona gry Postal wyprodukowanej przez Running with Scissors powraca na ekrany komputerów. Kolejny raz możemy się wcielić w postać kontrowersyjnej postaci i demolować amerykańskie miasteczko.

Postal 4 No Regerts dostępny już na Steamie

Postal 4 No Regerts kontynuuje historię znanego już fanom kolesia z psem o imieniu Champ z drugiej części. Postać, którą przychodzi nam grać na postoju w Arizonie, zostaje okradziona ze swojego dobytku. Nowego życia bohater szuka w miasteczku o nazwie Edensin, tam też rozgrywa się akcja.

Co nowego w Postalu 4?

Oprawa Postala 4 bazuje na perspektywie FPP, przenosząc gracza w komiksowy świat. Gra nie narzuca trybu, w jakim będzie gracz prowadzić rozgrywkę, większość spraw można załatwić w pacyfistyczny sposób lub klasycznie, doprowadzając do całkowitej demolki. Podczas rozgrywki napotkamy na różne frakcje, strzelby, pistolety na wodę oraz działka na gołębie. W arsenale modyfikacji broni nie zabraknie także, znanego z Postala 2- klasycznego tłumika z kota.

Zagraj za darmo w Postal 2 z GOG

Z racji, iż Postal 4 ukazał się w pełnej wersji i kosztuje w dniu premiery 142,99 zł, wcześniejsza wersja gry – Postal 2 został udostępniony za darmo w Sklepie GOG. Aby uzyskać dostęp do darmowej gry, na stronie sklepu należy zgodzić się na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Jak większość fanów pamięta w Postal 2 można zagrać w polskiej wersji językowej, która obfituje w ciekawe i zapadające w ucho zwroty.

Dodaj opinie