Dead Island 2: Drugi dodatek fabularny już dostępny! Co nowego?

Fani Dead Island 2 mogą cieszyć się z kolejnej porcji krwawej zabawy! Dambuster Studios udostępniło właśnie SoLA, drugi fabularny dodatek do gry. Nowe DLC zabiera graczy w podróż do nawiedzonego przez zombie Los Angeles, gdzie na tle festiwalu muzycznego rozgrywa się prawdziwe piekło.

Dead Island 2 SoLA: Psychodeliczny chaos i złowrogi wróg

Akcja SoLA rozgrywa się w samym sercu Los Angeles, podczas festiwalu muzycznego. Psychodeliczne rytmy zamieniają mosh pit w krwawy kocioł, a z cienia wyłania się coś złowieszczego, co stanowi nowe wyzwanie dla graczy.

Dostępne już teraz na Xbox, PlayStation i PC

Dodatek SoLA jest już dostępny na platformach Xbox, PlayStation oraz PC w Epic Games Store. Gracze na PC, którzy nie posiadają jeszcze podstawowej wersji gry, będą mogli kupić SoLA razem z nią w sklepie Steam w najbliższy poniedziałek, 22 kwietnia.

Nowi wrogowie w Dead Island 2 SoLA

DLC SoLA wprowadza do gry nowych, przerażających wrogów. Whipper to nowy wariant zombie, oszalały z nienawiści do samego siebie przez Autofaga. Ich samookaleczenia czynią ich przerażającym przeciwnikiem, a zdolność do ataku na odległość dodatkowo utrudnia walkę. Clotter to kolejny nowy zombie, który może rozłożyć się na obrzydliwą kupę krwi, stając się odporny na obrażenia, a następnie odrodzić się w innym miejscu. Potrafi on również wystrzelić z serca potężny strumień zgniłej krwi.

Legendarna broń do walki z hordami zombie

SoLA oferuje graczom nowe legendarne bronie, które pomogą im w walce z hordami zombie. Pierwsza z nich to Rozpruwacz – śmiercionośne połączenie kija baseballowego i piły tarczowej. Kolejną jest Wyrzutnia pił, czyli ciężka broń strzelająca obrotowymi piłami, idealna do dekapitacji i rozczłonkowania zombie na odległość.

SoLA to gwarancja emocji!

Jeśli szukasz wyzwań i chcesz zanurzyć się w krwawej łaźni w rytmie muzyki, SoLA jest idealnym dodatkiem dla Ciebie! Nowy dodatek do Dead Island 2 oferuje graczom mnóstwo emocji i nową dawkę adrenaliny. Przygotuj się na walkę z hordami zombie i odkryj sekrety festiwalu SoLA!

Trailer Dead Island 2 SoLA

Dodaj opinie