Day of Duel Wingman 2v2 w CS2 – Oj będzie się działo!

GGDAB po raz kolejny zaskakuje! Tym razem nie lada gratka czeka na fanów Counter-Strike 2. Jeśli CS2 to twój żywioł, chcesz dobrze się bawić a do tego wygrać atrakcyjne nagrody, nie możesz przegapić tego wydarzenia!

Poprzednie dwa turnieje GGDAB Duo Cup, które miały miejsce w tym roku, przeszły do historii jako największe imprezy Fortnite w Polsce, gromadząc imponującą liczbę uczestników. Te wydarzenia potwierdziły nie tylko ogromną popularność Fortnite w Polsce, ale także zaangażowanie społeczności e-sportowej. Niezapomniana atmosfera rywalizacji oraz pasja graczy przyczyniły się do tego, że turnieje te pozostaną w pamięci uczestników na długo. GGDAB i Day of Duel po raz trzeci przejmuje polski rynek e-sportowy, na fali świetnych turniejów w Fortnite, teraz przyszła pora na Counter-Strike 2.

Garść szczegółów

Turniej w Counter-Strike 2- Day of Duel Wingman odbędzie się 20 i 21 kwietnia 2024 r., a pula nagród wynosi aż 40 000 zł! Do wygrania nagrody w gotówce oraz niezwykle atrakcyjne, gamingowe nagrody rzeczowe. Forma rozgrywki to 2v2, wygrywa pierwsze Top 25 osób. Turniej odbędzie się we współpracy z firmą Good Game, która jest jednym z największych organizatorów eventów e-sportowych.

Sponsorzy turnieju CS2

Rejestracja dostępna jest na https://ggdab.com, turniej odbędzie się na Faceit, a live streaming będzie na kanale Twitch GGDAB. Więcej informacji znajdziesz na Discordzie.

GGDAB i platforma Day of Duel

Firma GGDAB tworzy unikalną platformę e-sportową Day of Duel, której premiera ma odbyć się jeszcze w 2024 roku. Jednak już teraz chce pokazać, że rozumie świat gier oraz graczy i potrafi przeprowadzać turnieje e-sportowe, bo ich na platformie będzie dużo.

Platforma Day of Duel ma być skierowana zarówno do doświadczonych graczy, jak i amatorów. Nad doborem zawodników według podobnego poziomu umiejętności czuwać będzie autorski algorytm. Platforma jest na etapie wersji beta i zostanie wprowadzona na rynek z końcem 2024 roku. – Innowacja polega na prowadzeniu rozgrywek turniejowych w formie natychmiastowej gry z automatycznym zapisem wyniku oraz rozliczeniem wpisowego między graczami. Nasz autorski algorytm będzie dbał o to, aby losowe pojedynki odbywały się pomiędzy graczami na porównywalnym poziomie, tak aby zapewnić sprawiedliwe rozstrzygnięcie dla wszystkich graczy – opisuje Szymon Gaczek, prezes GGDAB Ltd.

W firmę GGDAB i platformę Day of Duel zainwestowali piłkarz Arkadiusz Milik, gamer/youtuber Patryk „Rojson” Rojewski oraz Adam „Prescot” Miśta, mistrz świata w Battlefield 3. Są oni też ambasadorami projektu. – Platforma Day of Duel startuje w idealnym momencie dla rynku gier i esportu. Jestem bardzo podekscytowany możliwością współpracy z twórcami GGDAB, a także z inwestorami społecznościowymi – komentuje Milik. – Gry łączą, a nie dzielą. Podobnie jak w sporcie, najlepsze emocje budzi zdrowa, wyrównana rywalizacja, odkrywanie nowych „patentów” i osiąganie kolejnych umiejętności. Możliwość współtworzenia platformy Day of Duel to kolejny „level”, na który możemy przejść wspólnie ze społecznością fanów gier – podkreśla Patryk Rojewski.

Day of Duel to nowy sposób monetyzacji gier. Charakteryzuje ją WWWO: wpłać, wygraj, wypłać i odbierz nagrodę!

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju.

Dodaj opinie