Darmowa gra w Epic Games Store. Cyberpunkowy hit polskiego studia

Kolejna świetna gra za darmo w Epic Games Store! Tym razem na horyzoncie pojawia się polski hit od One More Level, który wzbudza ogromne zainteresowanie graczy na całym świecie. Już w przyszłym tygodniu będziemy mogli cieszyć się nową produkcją, która przeniesie nas w futurystyczne realia cyberpunkowego świata.

Ghostrunner od Epic Games Store za darmo

Po ostatnich udanych darmowych tytułach, Epic Games Store ponownie postanowiło zaskoczyć swoich użytkowników. Tym razem będzie to nie tylko kolejna wspaniała gra, ale także polska produkcja, która wyróżnia się nie tylko swoją jakością, ale także niesamowitym klimatem. Choć wielu może zastanawiać się czy to nie jest kolejna odsłona „Cyberpunka 2077”, musimy ich zmartwić – to jeszcze nie ten czas. Tym razem czeka nas Ghostrunner, pierwsze dzieło studia One More Level.

Ghostrunner to gra, która przykuwa uwagę nie tylko niesamowitą oprawą graficzną, ale przede wszystkim dynamiczną rozgrywką. Gracze będą mieli okazję wcielić się w postać specjalnie wyszkolonego wojownika, który musi przetrwać w brutalnym i niebezpiecznym świecie cyberpunkowej metropolii. Rozgrywka nie ogranicza się jedynie do strzelania – będziemy musieli wykazać się również refleksem i umiejętnościami parkouru, aby pokonać wszystkie przeszkody stojące na naszej drodze.

Ponadto, warto przypomnieć, że od kilku dni dostępne są dwie inne wspaniałe gry: The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition oraz Thief. Obie produkcje będą dostępne do 11 kwietnia, więc nie ma czasu do stracenia. Warto już teraz odwiedzić stronę lub aplikację Epic Games Store, aby odebrać te niesamowite tytuły i rozpocząć niezapomnianą przygodę w wirtualnym świecie.

Dodaj opinie