3 gry za darmo na Steam od Bethesdy

Bethesda, zgodnie z zapowiedzią w lutym, rozpoczęła migrację swoich gier z z platformy Bethesda Launcher na Steam. Studio, zapowiadało takie zmiany już wcześniej, więc większego zaskoczenia przeniesieniem gier nie ma. Ciekawostką jednak jest fakt, że z tej okazji możemy pobrać trzy gry na Steam za darmo. Na nowe gry nie mamy co liczyć, ale odrobina klasyki jeszcze nikomu nie zaszkodziła. 🙂

Przerzucenie gier z Bethesda Launcher na Steam niesie za sobą wiele korzyści- w tym dostęp do wszystkich gier w jednym miejscu, jak i możliwość dotarcia z grami do szerszego grona graczy. Z okazji migracji, możemy pobrać 3 gry za darmo na Steam, a są w wśród nich:

  • The Elder Scrolls: Arena (1994),
  • The Elder Scrolls II: Daggerfall (1996),
  • Wolfenstein: Enemy Territory (2003).

To jednak nie koniec niespodzianek od Bethesda i Valve. Dla fanów serii The Elder Scrolls, studio przygotowało jeszcze jedną niespodziankę. Otóż na Steam możemy kupić Elder Scrolls Legend: Battlespire i The Elder Scrolls Adventures: Redguard w okazyjnej cenie, bo już za 23 zł za sztukę!

Co z grami kupionymi z Bethesda Launcher?

Gdy tylko migracja na Steam zostanie zakończona, wszystkie gry z platformy Bethesda Launcher będzie można bez problemu przenieść na Steam. Dla graczy oznacza to, że nie będą musieli ponownie kupować gry, którą nabyli już za pośrednictwem Bethesda Launcher. W przypadku przenoszenia wielu gier z Bethesdy na Steam, będzie możliwość przeniesienia stanu rozgrywki, jaki udało nam się dotychczas osiągnąć.

Dodaj opinie